Paweł Nawrocki

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Jako psychoterapeuta wychodzę z założenia, że każda osoba posiada wrodzony potencjał samodzielnego rozwiązywania swoich trudności. W pracy terapeutycznej koncentruję się na odnalezieniu sposobu, by wspólnie z klientami ten potencjał odnaleźć i uruchomić. Wierzę, że tym, co leczy w psychoterapii, jest autentyczny kontakt, którego podstawą jest wzajemna szczera wymiana myśli i uczuć.

Jestem członkiem Polskiej Federacji Psychoterapii i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Pracę terapeutyczną regularnie superwizuję u certyfikowanego superwizora.

Pomocą psychologiczną zajmuję się od 2013 r. Poza „Czwórką” jestem związany ze Stowarzyszeniem „Aslan”. Pracowałem jako wolontariusz w Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście, Ośrodku dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Dom”, Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”. Odbyłem staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Chorób Afektywnych.

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończyłem także Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy w Instytucie Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych. Ukończyłem Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt (IIPG) w Krakowie (4-letnie szkolenie akredytowane przez EAGT). Instytut jest członkiem International Federation of Gestalt Training Organization FORGE i EAGT.

kontakt: 508 058 892

Close Menu