Paweł Nawrocki

Prowadzę psychoterapię indywidualną i par dla osób dorosłych i młodzieży. Jako psychoterapeuta wychodzę z założenia, że każda osoba posiada wrodzony potencjał samodzielnego rozwiązywania swoich trudności. W pracy terapeutycznej koncentruję się na odnalezieniu sposobu, by wspólnie z klientami ten potencjał odnaleźć i uruchomić. Wierzę, że tym, co leczy w psychoterapii, jest autentyczny kontakt, którego podstawą jest wzajemna szczera wymiana myśli i uczuć.

Jestem członkiem Polskiej Federacji Psychoterapii. Pracę terapeutyczną regularnie superwizuję u certyfikowanego superwizora.

Pomocą psychologiczną zajmuję się od 2013 r. Poza „Czwórką”, która jest gabinetem prywatnym, jestem związany ze Stowarzyszeniem „Aslan” Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej Rodzinie w Warszawie. Inne placówki, z którymi byłem związany na przestrzeni lat to Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście, Ośrodek dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Dom”, Ośrodek Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”. Uczestniczę rownież w inicjatywie Dom Terapeutów.

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończyłem także Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy w Instytucie Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych. Ukończyłem Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt (IIPG) w Krakowie (4-letnie szkolenie akredytowane przez EAGT). Instytut jest członkiem International Federation of Gestalt Training Organization FORGE i EAGT.

Aktualnie odbywam staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziale Chorób Afektywnych.

kontakt: 508 058 892

Close Menu