Paulina Grobelna

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką Gestalt . Ukończyłam czteroletnią szkołę psychoterapeutów i trenerów grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (akredytowanym przez EATG – European Association for Gestalt Therapy). Zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Obszary, w których udzielam wsparcia to: depresja, lęk, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia psychosomatyczne, niskie poczucie własnej wartości, samotność, trudności w relacjach partnerskich, utrata sensu życia, strata, rozstanie z bliską osobą, żałoba, doświadczenie traumy, trudności w określeniu tożsamości, poczucie wykluczenia czy dyskryminacji, rozwój osobisty.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji .

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w: Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Warcie, na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Wolskim w Warszawie, w Projekcie  ”Wsparcie terapeutyczne uczniów szkół gminy Otwock”,  w telefonie zaufania Fundacji Dzieci Niczyje oraz w Towarzystwie Pomocy Młodzieży. Obecnie pracuję w fundacji Lambda. Od 10 lat pracuję również w biznesie.

W terapii najbardziej cenie sobie partnerską i autentyczną relacje terapeuty i klienta, związaną z akceptacją i szacunkiem. To w moim odczuciu jest niezbędne by klient mógł doświadczyć prawdziwego siebie i w takich warunkach zmierzył się ze swoimi trudnościami, pokonywał bariery i odkrywał zasoby jakie w nim drzemią.

Telefon: 692 880 327