+48 795 606 123
RE:akcja w depresji

RE:akcja w depresji

RE:akcja w depresji w "Czwórce"

Miło jest nam Was poinformować, że po raz pierwszy Gabinet Psychoterapii „Czwórka” przystąpił ogólnopolskiej akcji „RE:akcja w depresji”.

Gabinet Psychoterapii Czwórka zaprasza na bezpłatny warsztat i konsultacje, które będą odbywać się w lutym i marcu w ramach tegorocznej „RE:akcji w depresji”.

Warsztat prowadzić będą Paulina Grobelna i Paweł Nawrocki. Chętnych, po wcześniejszym zgłoszeniu, zapraszamy 10 marca na godzinę 10.00 do gabinetu przy Krakowskim Przedmieściu 79. Warsztat potrwa z przerwami do godziny 13:00. Mamy około 12 miejsc. Formularz do zapisów, które zaczynają się 15 lutego, oraz pełen harmonogram wydarzeń organizowanych przez inne ośrodki, znajduje się na stronie www.reakcjawdepresji.pl.

W ramach akcji można również skorzystać z bezpłatnych konsultacji indywidualnych. Zapisy na konsultacje będą przyjmowane telefonicznie pod numerami podanymi na stronie akcji przy nazwiskach terapeutów.

Tytuł naszego warsztatu to „Depresja – pierwszy kontakt ze specjalistą. Warsztaty psychoedukacyjne z elementami ćwiczeń praktycznych”.

Zapraszamy osoby, które z różnych powodów nie miały do tej pory kontaktu ze specjalistami leczącymi depresję lub oceniają, że dotychczasowy kontakt był niewystarczający, być może są z niego niezadowolone, mają niedosyt lub wątpliwości związane z leczeniem depresji.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą dowiedzieć się, czym różnią się: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Jakiego rodzaju pomocy udzielają oraz do którego z nich warto wybrać się w pierwszej kolejności? Uczestnicy będą mogli usłyszeć, jak przebiega i na czym polega leczenie psychoterapią.

Podczas spotkania będzie możliwość doświadczenia niektórych technik stosowanych przez psychoterapeutów nurtu humanistycznego. Propozycję kierujemy do osób zainteresowanych tematem leczenia depresji ze względu na osobiste doświadczenie lub w związku z cierpieniem osób bliskich.

Dodaj komentarz

Close Menu